صفحه اول | FOUNDA MATE | ETABS MATE |  دانلود  | فعالسازی نرم افزار |  اخبار  | نظر کاربران | مقالات | دیگر نرم افزارها | پشتیبانی | جستجو | تماس با ما | English

Software Activation Price


فروش ویژه پکیج حرفه‌ای نسخه‌های‌ جدید نرم‌افزارهای
ETABS MATE + FOUNDA MATE

همچنان میتوانید این پکیج را تقریبا با قیمت سال گذشته خریداری نمایید!
بمنظور رعایت حال مهندسین گرامی وبا توجه به شرایط اقتصادی فعلی، افزایش قیمتها تا قیمت نهایی بصورت پلکانی انجام خواهد شد و مرحله بعدی افزایش قیمت پلکانی پانزدهم مهرماه خواهد بود.
 

    اکنون بیش از هشت سال است که ETABS MATE در کنار مهندسین طراح سازه است و در طی این سالها بصورت مداوم مورد توسعه و گسترش قرار گرفته است بگونه‌ای که در حال حاضر به یکی از قدرتمندترین، سریعترین و هوشمندترین نرم‌افزارهای دیتیلینگ سازه‌های بتنی تبدیل شده است و در سازه های بسیار بزرگ و پیچیده زیادی در بسیاری از نقاط دنیا بصورت کاملا موفق بکار گرفته شده است.

    قابلیتهای حرفه‌ای و منحصر بفرد این نرم افزارها از یک سو و محیط گرافیکی جذاب، راحت و کاربرپسند آن با امکان تعامل بسیار بالا با کاربران از سوی دیگر، باعث شده است تا نرم‌افزار هم مورد استفاده و استقبال شرکتهای مشاوره بزرگ و مهندسین پیش کسوت و نیز مهندسین جوان، هم در کشور عزیزمان ایران و هم در پهنه وسیعی از کشورهای آسیایی تا آمریکای جنوبی قرار بگیرد و در فرآیند طراحی هزاران پروژه با مقیاسهای کوچک تا متوسط و صدها سازه با مقیاسهای بزرگ تا بسیار بزرگ و پیچیده بصورت کاملا موفق بکار گرفته شود. و این امر امکانپذپر نبود جز با حمایت، همراهی و همدلی کاربران فهیم و گرانقدر نرم افزار که همواره پشتیبان ما بوده اند. به این دلیل جهت سپاسگذاری از اعتماد بوجود آمده، برای مدت محدودی فروش و فعالسازی نرم افزار بصورت ویژه انجام خواهد شد و پس از آن عرضه نرم افزار بصورت معمول انجام خواهد گرفت. در این راستا هزینه فعالسازی نرم افزار در مدت فروش ویژه تا رسیدن به مبلغ نهایی، بصورت پلکانی افزایش خواهد یافت.

 

فروش ویژه نرم‌افزار ETABS MATE

ETABS MATE - Concrete Detailing Software

ETABS MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی سازه‌های بتنی

  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه: [40,000,000]  26,000,000 ریال

توجه:
این بسته نرم افزاری شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ ستونها، دیتیلیگ تیرها بصورت پروفایل طولی و عرضی، دیتلینگ تیرها در پلان، دیتیلینگ پیشرفته دیوارهای برشی بصورت نما و مقطع دیوار، ارایه لیستوفرهای بسیار دقیق طبقاتی و لیستوفر کل سازه و بسیاری امکانات حرفه‌ای دیگر میباشد و هیچ محدودیتی در تعداد طبقات یا تعداد المانها و مساحت پرژه ندارد و با تمامی نسخه های ایتبس یعنی ETABS 17 ،ETABS 16 ،ETABS 15 ،ETABS 13 ،ETABS 9 و ETABS 18 سازگار میباشد.

فروش ویژه نسخه جدید نرم‌افزار FOUNDA MATE

FOUNDA MATE Foundation Slab Detailing Software

FOUNDA MATE نرم‌افزار حرفه‌ای، قدرتمند، هوشمند و بسیار سریع طراحی جزئیات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی دال بتنی و فونداسیون

  قیمت نرم افزار برای کاربران نرم افزار ایتبس میت:
 [30,000,000]  18,000,000 ریال
  قیمت نرم افزار برای کاربران جدید:  [30,000,000]  21,000,000 ریال

توجه:
این بسته نرم افزاری بدون هیچگونه محدودیتی شامل ابزارهای حرفه‌ای دیتیلینگ فونداسیون و دالهای بتنی میباشد و با تمامی نسخه های نرم افزار سیف از جمله SAFE 2016, SAFE 14, SAFE 12, SAFE 8 سازگار میباشد و همچنین قابلیت هوشمند بهینه سازی اقتصادی طراحی جزییات میلگردهای تقویت، براساس شکل دیاگرام فولاد را نیز دارا میباشد.

فروش ویژه پکیج حرفه‌ای ETABS MATE + FOUNDA MATE

با خرید پکیج حرفه‌ای نرم‌افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE برای طراحی جزییات آرماتوربندی، متره و ترسیم خودکار نقشه‌های اجرایی سازه های بتنی، دالهای بتنی و فونداسیون میتوانید از تخفیف بیشتری بصورت زیر بهره مند شوید:

  قیمت خرید پکیج ETABS MATE + FOUNDA MATE حرفه‌ای:  [70,000,000]  37,000,000 ریال


توجه:

این پکیج ویژه، شامل نرم‌افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE با تمامی ابزارهای حرفه‌ای درج شده در دو قسمت بالا میباشد.

فروش ویژه نرم افزار Nica Engineering Evaluator


Nica Engineering Evaluator مجموعه ای حرفه ای از ابزارهای مفید مهندسی، طراحی، ریاضی و محاسباتی در قالب یک ماشین حساب مهندسی بسیار شیک و کاربردی با قابلیتهای ویژه.


  قیمت نرم افزار با تخفیف فروش ویژه :  [5,000,000]  3,000,000 ریال

 

فروش ویژه پکیج نرم افزارهای Nica + ETABS MATE + FOUNDA MATE


با خرید پکیج  حرفه‌ای نرم افزارهای ETABS MATE و FOUNDA MATE  و Nica Engineering Evaluator بصورت همزمان میتوانید از تخفیف بیشتری بصورت زیر بهره ببرید:


  قیمت خرید همزمان پکیج هر سه نرم افزار :  [75,000,000]  39,000,000 ریال

 

 

نحوه پرداخت هزینه فعالسازی:

هزینه فعالسازی نرم افزار طبق جدول بالا میبایست به شماره کارت زیر واریز گردد و سپس اطلاعات پرداخت در فرم فعالسازی نرم افزار وارد گردد.


   شماره کارت:  1603 - 6195 - 1211 - 6274
   بانک: اقتصاد نوین
   بنام: محمد مهدی اسلامیزاده

 

 

گروه مهندسین فراسا براین اعتقاد است که بهترین تبلیغ برای هر محصول خصوصا یک محصول علمی و کاربردی، کیفیت آن و تعداد مصرف کنندگان راضی از آن میباشد. از اینرو گروه مهندسین فراسا تمام تلاش خود را بر ارتقای سطح کیفی نرم افزار و نه هیاهوهای تبلیغاتی، متمرکز گردانیده است و تخفیفهای ویژه درنظر گرفته شده برای فعالسازی نرم افزار در این مرحله، تنها بدلیل افزایش تعداد کاربران راضی از کیفیت نرم افزار میباشد که بعد از استفاده، آنرا به دیگر مهندسان نیز توصیه مینمایند. همچنین علاوه بر تخفیفات در نظر گرفته شده، خریدارانی که در دوره فروش ویژه اقدام به فعالسازی نرم افزار خود بنمایند، آپدیتهای نرم افزار را نیز بصورت رایگان دریافت خواهند نمود.


نحوه فعالسازی نرم افزار:


     پس از دانلود نرم افزار و نصب آن برروی کامپیوتر مورد نظر، نسخه آزمایشی نرم افزار بروی کامپیوتر شما فعال خواهد شد. در این حالت میتوانید قابلیتهای نرم افزار را توسط باز کردن فایل Demo Sample مشاهده نمایید و به ارزیابی عملکرد قسمتهای مختلف نرم افزار بپردازید. در صورت رضایت از عملکرد نرم افزار و تمایل به فعالسازی کلیه توابع و تبدیل آن به نسخه کامل، میبایست نرم افزار خود را رجیستر نمایید. برای رجیستر کردن نرم افزار میبایست یک کد فعالسازی یا Activation Code خریداری گردد.

توجه داشته باشید که License ID نرم افزار برای هر کامپیوتر منحصر به فرد است و با نصب مجدد یا ارتقاء ویندوز و یا فرمت نمودن کامپیوتر تغییر نخواهد کرد. به عبارت دیگر در صورتی که ویندوز خود را دوباره نصب نمایید و یا کامپیوتر خود را فرمت نمایید هیچ مشکلی نخواهید داشت و با همان کد فعالسازی قبلی میتوانید از نرم افزار خود استفاده نمایید و احتیاجی به خرید مجدد کد فعالسازی نخواهید داشت. بنابراین ابتدا فایل نصب نرم افزار را از طریق همین وب سایت دانلود نمایید و آن را روی کامپیوتر مورد نظر خود نصب نمایید و سپس به فعالسازی نرم افزار اقدام فرمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی رجیستر کردن نرم افزار و تکمیل فرم فعالسازی از لینک زیر استفاده نمایید:
 

ثبت نام و خرید Activation Code نرم افزار


 

 
   WARNING


توجه:
کلیه حقوق معنوی و مادی نرم افزار طی شماره ثبت 10/1000
 و شماره شناسنامه 032638-04338-8 از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز شماره شناسایی 204933 شورای عالی انفورماتیک کشور تحت پوشش قانون "حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزارهای رایانه ای" مصوب 1379/10/4 مجلس شورای اسلامی و بخش چهار آیین نامه اجرایی قانون مذکور، میباشد و هرگونه کپی برداری و یا استفاده غیر مجاز از آن پیگرد قانونی خواهد داشت. مشاهده اسناد مربوطه و اطلاعات بیشتر...

 

 

 


 

 


  FARASA Engineering Group Logo

    © 2012 - 2020  FARASA Engineering Group.   All Rights Reserved.
    farasaeg.ir is a registered trademark of FARASA Engineering Group.